Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розпізнає жести та розуміє людську мову. У Запоріжжі створили унікальний безпілотний позашляховик

В автівці є стереокамера, тепловізор, два радари.

У Запоріжжі створили безпілотне авто. Над проектом місцеві винахідники працювали майже півтора року. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Велетенський позашляховик слухається найменшого дотику до планшета, розпізнає жести оператора та навіть розуміє людську мову, тож кермувати можна й по рації.

Це лише ззовні все виглядає просто, кажуть винахідники. Насправді програмісти вирішили безліч найскладніших завдань. Так, в автівці є стереокамера, тепловізор, два радари. Вартість лише самого обладнання становить майже 20 тисяч євро.

Застосовувати винахід, кажуть айтівці, можна всюди: від сільського господарства до антитерористичних операцій. Тільки треба трохи доопрацювати. За словами програмістів, вони вже отримали пропозицію щодо співпраці від одного з українських автовиробників.

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі показали перший вітчизняний автопілотний Lanos. "Pilotdrive – це система безпілотного керування автомобілем, яку можна встановити на будь-який вид транспорту – вантажний, пасажирський, особистий автомобіль", - запевнили у компанії, яка повністю розробила програмну частину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції