Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розпочалися масштабні тренування "кіборгів" за участю солдатів НАТО

Метою тренувань – є поліпшення оперативної спроможності Збройних сил України.

Військових Збройних сил України, які брали участь в обороні Донецького аеропорту, тренують польські десантники з 6-ї повітрянодесантної бригади.

Підготовка відбувається у рамках американської місії JMTG-U 40, повідомляється на офіційному сайті Армії Европи.

Joint Multinational Training Group-Ukraine – це військова підготовка, яку проводять американські війська для підтримки України. У її рамках вишколи проводитимуть аж до 2020 року.

Зазначається, що тренування відбуватимуться за участю солдатів збройних сил з декількох країн НАТО: США, Канади, Великобританії, Польщі та Литви. Метою JMTG-U є поліпшення оперативної спроможності Збройних сил України.

У рамках вишколів українські військові удосконалюватимуть свої тактичні навички та обслуговування індивідуального і колективного озброєння.

У прес-центрі армії США також наголошують, що 1-й батальйон 79-ї бригади брав участь в обороні Донецького аеропорту в 2014 році. Українські захисники аеропорту стали відомими як "кіборги", оскільки проросійські бойовики не могли зламати запеклий багатомісячний опір оборонців об'єкта.

Нагадаємо, в Очакові на Миколаївщині розпочав тренування найбільш засекречений підрозділ – "Морські котики". Майже всі його бійці мають бойовий досвід у зоні АТО. 

Подібні тренування потрібні, аби упевнено діяти за потреби в реальних умовах бойових дій. Адже після зборів, які триватимуть два тижні, морські котики вирушать на схід. "Страх є, переживання є, але воно того варте. Класно", - зізнається спецпризначенець із позивним "Марго".

"Ми можемо здійснювати десантування на великих відстанях від противника та непомітно дістатися до нього", - констатував заступник командира центру. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції