У Міністерстві інфраструктури захотіли підпорядкувати собі "Укрзалізницю"

Дата публікації
Перегляди
2208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Міністерстві інфраструктури захотіли підпорядкувати собі "Укрзалізницю"

Фото: www.uz.gov.ua

Це може відбутися вже незабаром.

Міністерство інфраструктури планує повернути собі контроль над "Укрзалізницею". Цю ідею вже озвучили перед прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком, який раніше заявив про намір розділити компанію на три частини та продати приватним інвесторам.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише "Інтерфакс-Україна".

Криклій зазначив, що вже ініціював це питання перед прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком. За його словами, наразі готуються необхідні зміни у відповідне положення про УЗ, тому передача може відбутися "найближчим часом".

"Якщо за транспортні стратегію й інфраструктуру відповідає Міністерство інфраструктури, то логічно, що залізниця як невід'ємна частина всього цього живого організму повинна повернутися назад (у підпорядкування Мінінфраструктури, - ред.)", - підсумував Криклій.

Зазначимо, що наразі "Укрзалізниця" підпорядковується уряду і є державним акціонерним товариством залізничного транспорту загального користування.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що Кабмін планує розділити "Укрзалізницю" на три частини та продати приватним інвесторам. Він впевнений, що УЗ потрібно розділити на три компанії і лише одну з них залишити в державній власності. Компанію планують розділити на три оператори - інфраструктурного, вантажного і пасажирського плюс виробничий блок. УЗ, тим часом, почала готуватися до цього і заявила, що до кінця 2019 року підготують план реструктуризації "Укрзалізниці".

Поїздка на виживання: наскільки чисті вагони "Укрзалізниці"

Поїздка на виживання: наскільки чисті вагони "Укрзалізниці"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація