Розширення присутності НАТО може стримати агресію РФ – віце-прем'єр з євроінтеграції України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна розраховує на подальшу пильну увагу з боку США.

Росію може стримати розширення присутність НАТО в Чорноморському регіоні, а в України немає підстав розраховувати на припинення агресії з боку РФ в найближчій перспективі.

Про це розповіла віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Клімпуш-Цинцадзе в ході зустрічі з директором з питань РФ і Євразії Фіоною Хілл, передає прес-служба Кабміну.

Клімпуш-Цинцадзе заявила, що Україна продовжує розраховувати на допомогу США стосовно ситуації в Азовському і Чорному морях та засудження російського збройного нападу на ВМС України в Керченській протоці.

"Агресивні дії РФ підривають регіональну та міжнародну безпеку. Кремль нехтує міжнародним правом та двосторонніми угодами. Така поведінка вимагає посилення тиску на Росію," - сказала вона.

Також віце-прем'єр додала, що лідерство США у посиленні військової присутності НАТО у Чорноморському регіоні надзвичайно важливе і є "єдиним шляхом, який може допомогти стримати Росію від агресивних дій"

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому, за даними української влади, поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції