Розслідувачі Bellingcat заявили про погрози вбивством з боку українських праворадикалів

Розслідувачі Bellingcat заявили про погрози вбивством з боку українських праворадикалів

Фото: bellingcat.com

Вони отримали відео, на якому розстрілюють фотографії членів команди.

Міжнародна група розслідувачів Bellingcat заявила про погрози вбивством з боку українських праворадикалів через моніторинг їхньої діяльності та написання матеріалів про них.

Про це йдеться у повідомленнях у Twitter цієї організації.

У Bellingcat зазначають, що цього тижня один з членів команди отримав анонімну погрозу вбивством – посилання на відео, яке, як стверджували автори послання, показує його майбутнє. На цьому відео показані фотографії членів команди Bellingcat, які розстрілюють із рушниці.

"Це відео є своєрідною інструкцією про те, як боротися з нашими ворогами", - йдеться в описі до ролика, стверджують в організації.

Розслідувачі звернулися до правоохоронних органів, а також повідомили про погрози журналістам, фотографії яких з'явилися на відео.

У Bellingcat пов'язують надсилання погроз із нещодавнім розслідуванням про український Telegram-канал, який продає маніфест нападника на мечеті у новозеландському Крайстчерчі і закликає йти його шляхом. 

Команда розслідувачів додає, що попри погрози готує до публікації ще одне розслідування про діяльність ультраправих.

Нагадаємо, уряд Нової Зеландії виявив, що в Україні продається маніфест терориста Брентона Тарранта, який розстріляв понад півсотні людей у мечетях у місті Крайстчерч. Послиня Нової Зеландії Мері Терстон звернулася до Міністерства закордонних справ України з проханням вжити заходів для припинення розповсюдження цього документу. Цей текст заборонений на території Нової Зеландії, за його розповсюдження можна сісти до в'язниці терміном до 14 років або отримати штраф у розмірі 10 тисяч доларів. 

Терорист з Нової Зеландії згадав у своєму маніфесті про Україну

Терорист з Нової Зеландії згадав у своєму маніфесті про Україну

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація