Розслідування ДТП за участю Омельченка зупинили через погану погоду

Зараз правоохоронні органи запланували провести відтворення обставин події: вони чекають, коли зійде сніг.

Просуванню розслідування в справі за фактом ДТП за участю депутата НУ-НС Олександра Омельченка перешкоджає сніг і лід на дорозі, де відбулася аварія. Про це повідомив начальник центру громадських зв'язків ГУ МВС у Києві Володимир Поліщук.

"На даний момент, кримінальна справа перебуває на стадії розслідування. Проведено декілька експертиз", - сказав він.

"Зараз правоохоронні органи запланували провести відтворення обставин події. Однак необхідно дочекатися, коли зійде сніг, щоб було видно бровку, розмітку, проїжджу частину. Це дуже важливо для такої процедури", - пояснив Поліщук.

Водночас, начальник центру громадських зв'язків зазначив, що є й інший вихід із ситуації. За його словами, Омельченко не виключає, що спробує самостійно відшукати необхідну техніку, яка зможе розчистити потрібну ділянку дороги.

"Усе це необхідно для того, щоб можна було провести слідчий експеримент", - сказав Поліщук.

На зауваження, що сходження снігу й потеплення можна чекати кілька місяців, аж до весни, він сказав: "Можна чекати і до весни, а можна розчистити".

"Після того як будуть відомі обставини події, коли вони будуть задокументовані, тоді можна буде призначити комплексну експертизу, яка об'єднає в собі трасологічну, автотехнічну, судово-медичну експертизи", - сказав Поліщук про перспективи ходу розслідування.

Щодо орієнтованої дати, коли можна чекати результатів розслідування, представник МВС зазначив, що відповідно до чинних норм це - 2 місяці, "але якщо є причини, з яких необхідно продовжити термін досудового розслідування, тоді відповідною постановою суду можна цей термін продовжити".

"Термін - 2 місяці з моменту порушення кримінальної справи. З завершенням цих 2 місяців правоохоронні органи інформують прокуратуру про зроблену роботу, про стадію розслідування, і далі за поданням прокуратури суд може продовжити цей термін ще на 2 місяці", - пояснив він. Як правило, такі справи порушуються в день аварії.

Також Поліщук зазначив, що найчастіше кримінальні справи щодо ДТП не розслідуються дуже швидко. "Це зумовлено значною кількістю експертиз. Буває по-різному. Буває, слідство по ДТП триває 2 місяці, буває, це розтягується на роки", - сказав він.

Як відомо, ДТП за участю Омельченка, у результаті якого помер пішохід, сталося під Києвом на виїзді з села Чапаєвка 24 листопада 2009 року.

МВС порушило кримінальну справу за фактом цього ДТП. Глава МВС Луценко підтвердив інформацію, що Омельченко під час керування автомобілем перебував у тверезому стані, його машина рухалася зі швидкістю близько 70 км/ч.

Варто зазначити, що перші незначні опади у вигляді мокрого снігу прийшли в столичний регіон через два тижні після інциденту.

Читайте також:

Родичі збитого Омельченком чоловіка відмовились від претензій до нього

Луценко пообіцяв справедливо покарати Омельченка після Нового року

Омельченко подружився з родичами збитого ним чоловіка

Омельченко зібрався на поминки збитого ним пішохода

ВідеоОмельченко збив людину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: