Розслідування підготовки замахів триває

СБУ та Генпрокуратура розслідують кримінальну справу про підготовку замахів на провідних українських політиків, порушену після слів Гелетея.

Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою продовжує розслідувати кримінальну справу, порушену за результатами перевірки інформації про підготовку замаху на відомих політичних діячів, зокрема лідера БЮТ Юлію Тимошенко.

Про це повідомив виконуючий обов’язки голови СБУ Валентин Наливайченко.

«В рамках цієї справи організовані передбачені законом експертизи, зібрана вся інформація, і разом з Генеральною продовжується робота», - сказав він.

За словами В.Наливайченка, створено спеціальну групу, оскільки така робота передбачає серйозну оперативно-слідчу перевірку. Він зазначив, що СБУ досить серйозно ставиться до подібних справ. «У нас стовідсоткове розкриття на даний час подібних сигналів, тобто ми працюємо далі,» - сказав він.

На запитання, наскільки реальним був такий замах, В.Наливайченко відповів: «Я можу на цей час сказати, що така загроза нереалізована, те, що вона можливо планувалася і ким вона можливо планувалася, - це головні зараз завдання для слідства. Етапу реалізації не було».

Нагадаємо, 11 травня на той час керівник Головного управління Секретаріату Президента з питань діяльності правоохоронних органів В.Гелетей повідомив, що Секретаріат глави держави має матеріали, в яких розписані схеми дестабілізації в суспільстві і схеми замахів на відомих українських політиків, зокрема лідера БЮТ Юлію Тимошенко, лідера Громадянського руху “Народна самооборона” Юрія Луценка та інших.

24 травня прес-центр СБУ повідомив, що Служба безпеки порушила кримінальну справу за результатами перевірки інформації В.Гелетея про підготовку замахів на політиків. За результатами вжитих оперативно-розшукових заходів СБУ, відповідно до вимог статті 97 Кримінально-процесуального кодексу України, порушено кримінальну справу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: