Розслідування загибелі студента в київському відділку затягнеться на рік

Суд у справі студента Ігоря Індила перенесли - суддям потрібен час, щоб ознайомитися з матеріалами.

Суд у справі студента Ігоря Індила, який повинен був розпочатися у п'ятницю, 12 листопада о 9.30 у Шевченківському суді Києва, перенесли. Сам процес може затягнутися до середини наступного року. Про це повідомила мати Ігоря, Людмила Індило.

"Мене повідомили про це по телефону. Крім того, як і клопотав мій адвокат, слухання відбудуться не в Шевченківському, а в іншому суді. Вже відомо, що в Деснянському", - розповіла Людмила Індило.

Засідання може відбутися наступного тижня - суддям потрібен час, щоб ознайомитися з матеріалами. Адвокат матері Олександр Заруцький повідомив, що він буде наполягати на додатковій експертизі. "Попередні не дали чітких відповідей на п'ятдесят питань", - зазначив він.

За словами Заруцького, до суду можуть бути викликані близько десятка свідків - студенти гуртожитку, в якому жив Ігор, і міліціонери Шевченківського РУВС, які чергували в ніч з 17 на 18 травня (звинувачення в перевищенні влади і службовій халатності пред'явлено дільничного і черговому).

Нагадаємо, у травні в Шевченківському райвідділку міліції загинув 20-річний студент Ігор Індило. За офіційними результатами експертизи, хлопець помер від падіння на тверду підлогу: в міліції стверджували, що він кілька разів впав і вдарився головою, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння.

Всього до Міністерства внутрішніх справ з початку цього року надійшли повідомлення про 28 випадків смертей у відділках міліції.

Читайте також:

Прокуратура: міліціонери не вбивали студента в райвідділку

З початку року у відділках міліції померли 28 людей

Генпрокурор зустрівся з батьками загиблого в міліції студента

Янукович зацікавився загибеллю студента у міліції три місяці потому

Винуватцем смерті студента в міліції визнали тверду підлогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: