Розстріли Майдану: суд повернув прокуратурі обвинувальний акт про зброю в тітушок

Акт повернули через 1,5 року після розгляду цієї справи у підготовчому засіданні.

Солом'янський райсуд Києва повернув прокуратурі обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконну передачу зброї тітушкам для розстрілу активістів Євромайдану у лютому 2014 року.

Про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає 5 канал.

При цьому Горбатюк запевнив, що вердикт суду будуть оскаржувати.

"Обвинувальний акт з обвинуваченням був повернутий судом до прокуратури і це сталось через 1,5 року розгляду цієї справи у підготовчому засіданні. Аргументація, що окрім тих осіб, які безпосередньо видавали зброю - 3 правоохоронців і один представник від тітушок, що отримував зброю, в обвинувальному акті зазначаються особи, які надавали вказівки. А суд вважає, що ці особи не повинні зазначатись в обвинувальному акті. На нашу думку це є незаконним", - наголосив Горбатюк.

Відзначимо, 408 автоматів видали тітушкам, щоб придушити протест на Майдані в лютому 2014 року. Слідчі встановили, що провокаторів, які атакували майданівців, – особисто координував Віталій Захарченко, міністр внутрішніх справ часів Януковича. Найбільше їх було із Києва і Харкова, а також - Житомира, Ніжина й Білої Церкви. Підозру оголосили 26-ти тітушкам, до суду спрямовано 6 обвинувальних актів. На лаві підсудних також три правоохоронця, які безпосередньо видавали зброю.

Нагадаємо, наприкінці червня генпрокурор України Юрій Луценко анонсував завершення слідства про розстріли на Майдані до кінця 2017 року

Фотогалерея "Незалежність очима ТСН": Спогади Алли Мазур про "перший Майдан" (3 фото)

Залиште свій коментар