Розтрощені меблі, вибиті двері, зламане обладнання: під Дніпром медики розповіли, як минули вихідні

Розтрощені меблі, вибиті двері, зламане обладнання: під Дніпром медики розповіли, як минули вихідні

Медики лікарні зазначають, що до приїзду поліції їм доводиться витримувати "атаки" самотужки, обороняючи себе та пацієнтів, які перебувають поруч.

У Павлограді Дніпропетровської області медики місцевої лікарні поділилися тим, як у них минули вихідні. Працівникам лікарні довелося витримати неадекватну поведінку кількох пацієнтів.

Світлини наслідків протистояння вони виклали у соцмережі. 

"А як вихідні минули у вас? Приймальне відділення працює у дуже складному становищі, цілодобово приймають хворих з усього регіону. У відділенні працюють тендітні молоді дівчата і час від часу протистоять агресії розлючених та неадекватних відвідувачів, які часто перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Розтрощені меблі, вибиті двері, зламане обладнання, а найгірше — напади на беззахисних медичних працівників", — повідомляють у Павлоградській лікарні.

Медики лікарні зазначають, що до приїзду поліції їм доводиться витримувати "атаки" самотужки, обороняючи себе та пацієнтів, які теж поруч, тож закликали місцевих жителів поважати одне одного. 

Нагадаємо, що в Роздільнянській центральній районній лікарні, в Одеській області, закінчується кисень. Його вистачить на декілька годин одному хворому.

Повʼязані теми:

Наступна публікація