Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розумний та харизматичний: ворон на ім'я Кирило подружився з продавцями столичного ринку

Розумний та харизматичний: ворон на ім'я Кирило подружився з продавцями столичного ринку

За господаря птах обрав собі продавця овочів Андрія Гаврилюка.

Харчування за графіком, регулярні ванни та увага від нових клієнтів. Все це про життя ворона на ім'я Кирило - він дружить з продавцями ринку на столичній Троєщині.

Місцевий символ і фаворит. За господаря обрав собі продавця овочів, який стверджує, що птах йому став як рідний, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Андрій Гаврилюк разом зі свахою продає овочі. Із птахом він бачиться щонайменше тричі на день - на ринку. Чоловік дивується, чому ця ручна ворона обрала саме його: "Кажу, чого до діда пристав, я старий чоловік, потрібен тобі?"

У Кирила раніше була інша господарка, яка підгодувала птаха, а після її смерті ворон почав прилітати до пана Андрія.

Своєму другові чоловік пробачає все: і розірвану дзьобом сорочку, і спроби обікрасти. Каже, ворон любить знімати з нього ланцюжок та часом намагається відібрати каблучку.

Андрій Андрійович переймається тим, що улюбленця хтось може налякати, а шанувальники Кирила з сусідніх яток намагаються пригостити пернатого шаурмою. Однак, чоловік наполягає: на обід у Кирила - сосиска з зернятами.

Для ринку фестивальний Кирило став справжньою маркетинговою знахідкою - навколо нього постійно збирається натовп покупців. "Дуже класний"; "Молоденький ще!"; "Людей не боїться. Ви спробуйте, підійдіть хоч до однієї ворони", - діляться враженнями відвідувачі. 

Грузинка Нато переконує - з цим птахом у пана Андрія точно любов: "Так деякі мами не люблять свою дитину, справді". Чоловік категорично проти, аби його Кірюшу забирали додому - такі спроби вже були. Каже, без цього птаха "базар був би геть не той".

Відео Розумний та харизматичний: ворон на ім`я Кирило дружить з продавцями ринку

Харчування за графіком, регулярні ванни та увага від нових клієнтів. Все це про життя ворона на ім'я Кирило - він дружить з продавцями ринку на столичній Троєщині. За господаря обрав собі продавця овочів, який стверджує - птах йому став як рідний. З розумним та харизматичним помічником з базару знайомилась ТСН.

Розумний та харизматичний: ворон на ім`я Кирило дружить з продавцями ринку

Залиште свій коментар

Вибір редакції