Розвідка зафіксувала, що Росія перекидає нові війська на Донбас. Мапа АТО

Дата публікації
Розвідка зафіксувала, що Росія перекидає нові війська на Донбас. Мапа АТО

Бойові дії на Донбасі тривають дев'ятий місяць поспіль / fc-inter.net

Протягом доби жоден український військовий не загинув.

За останню добу ситуація у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі суттєво не змінилася. Зафіксовані поодинокі факти агресивних дій з боку бойовиків на донецькому та луганському напрямках.

Про це розповів речник АТО полковник Андрій Лисенко.

За даними розвідки, фіксується прибуття нових військовослужбовців Росії, а також спроби встановлення єдиного керівного центру над усіма терористичними угрупованнями на Луганщині.

Протягом доби жоден український військовий не загинув. Проте одного військовослужбовця було поранено - інцидент мав небойовий характер.

Мапа АТО станом на 3 січня 2015 року / Лиза

Тим часом на сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля ідеться про те, за вчорашній день, 2 січня, та минулу ніч бойовики "ЛНР" посилили обстріли контрольованої Україною території. Всього зафіксовано 12 обстрілів із артилерії, мінометів, автоматичних гранатометів та стрілецької зброї (для порівняння – за попередню добу обстрілів було дев'ять). Найбільш гарячі точки Луганщини – населені пункти Кримське Новоайдарського району (яке вранці обстріляли з артилерії, а увечері - зі стрілецької зброї), Чорнухине (два обстріли зі стрілецької зброї) та Троїцьке Попаснянського району (обстріл з артилерійських гармат). Значних руйнувань інфраструктури немає, ніхто з мирних мешканців не постраждав.

Станом на 10:30 сьогоднішнього ранку в традиційно гарячих точках Луганщини – Станиці Луганській, Чорнухиному, Кримському, Трьохізбенці – зберігається відносна бойова тиша.

Нагадаємо, Москаль хоче змусити полонених "казаків" відбудовувати Донбас, як колись змушували німців.

Наступна публікація