Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розвиток кіно в Україні: Порошенко спростив оподаткування кінематографії

У 2017 році очікується новий рекорд із кількості українських фільмів.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що ліквідує оподаткування та знімає мито з обладнання, що завозиться в Україну для кінематографічних цілей.

Про це повідомляється на сторінці Порошенка у Facebook.

"Йдеться про зняття оподаткування та зняття мита на обладнання, яке завозиться кінематографістами. Ці зміни також сприятимуть інтеграції України в світовий кінопростір", - йдеться у повідомленні президента. 

Він також додав, що з 2013 року Україна показала значні успіхи в кіноіндустрії. Йдеться зокрема про те, що у 2013 році українські фільми відвідали біля 190 тисяч осбі, тоді як у 2016 році - 900 тисяч. За його словами, за підсумками 2017 року очікується більше мільйона відвідувачів кінотеатрів, що прийшли переглянути фільми українського виробництва.

Минулого року на екрани вийшли 35 вітчизняних фільмів, що є рекордом за часи незалежності. Проте, за словами Порошенка, Україна незабаром матиме можливість випускати понад 120 кінострічок.

ВідеоДержкіно заборонило найуспішніший український серіал "Свати"

Нагадаємо, від 1 січня 2018 року в кінопрокат вийде нова українська комедія "Свінгери" - історія про звичайних людей, які наважились зробити крок у невідоме і влаштувати собі парк емоційних атракціонів.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції