РПЦ відкриває україномовну версію свого Інтернет-сайта

В Україні в майбутній понеділок починає роботу україномовна версія офіційного сайта Російської православної церкви.

З благословення патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Україні в майбутній понеділок починає роботу україномовна версія офіційного сайта Російської православної церкви.

Про це повідомили в прес-службі Московської патріархії.

"Ресурс створено з метою регулярного інформування православних віруючих України, а також представників українських ЗМІ про поточні події, що відбуваються на просторі єдиної помісної Церкви", - пояснили там.

"Починаючи з 19 липня на сайті будуть оперативно розміщуватись переклади всіх матеріалів про патріаршому служінні, включаючи новини, проповіді, виступи, інтерв'ю, анонси богослужінь і заходів за участю патріарха", - проінформували в прес-службі.

Вже з моменту відкриття української версії в рубриці "Основні документи" будуть доступні перекази "Основ вчення Руської православної церкви про гідність, свободу і права людини" і т. п. "А до кінця року передбачається здійснити переклад українською мовою основних довідкових матеріалів сайта ", - розповіли в прес-службі.

Над українською версією працюють співробітники Синодального інформаційного відділу та редакції сайта "Патриархия.Ru".

Сайт буде відкритий напередодні пастирського візиту патріарха Кирила в Україну, який пройде з 20 по 28 липня. Після обрання предстоятелем РПЦ це буде його третій візит вУкраїну, де знаходиться близько 10 тис. парафій і майже двісті монастирів Московського патріархату. У ході своєї поїздки предстоятель РПЦ відвідає Київ, Дніпропетровськ і Одесу.

Нагадаємо, Російська православна церква та Українська православна церква Київського патріархату почали переговори про умови об'єднання.

Читайте також:

Російська і Українська православні церкви розпочали діалог про об'єднання

Московський патріархат відмовився святкувати хрещення Русі з Філаретом

УПЦ (МП): патріарх Кирило в Україні не займатиметься політикою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: