Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рубан був задіяний у підготовці масштабних терористичних актів - Порошенко

Рівень терористичної загрози був найвищим за історію незалежності.

Затриманий на пункті пропуску на Донбасі керівник Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан брав участь у підготовці масштабних терактів по Україні.

Про це президент України Петро Порошенко розповів під час розмови з головою СБУ Василем Грицаком.

"Хочу наголосити, що йдеться не про перевізника. Ви отримаєте абсолютно неспростовні докази про те, які масштабні терористичні акти готувалися в Україні і яка для цього була задіяна мережа", - сказав він.

Президент додав, що операція проводилася вже давно, а російські політики вже почали "заступатися" за підозрюваного, що говорить про справедливість звинувачення.

"Хочу сказати, що ця операція тривала вже достатньо довгий період часу, Голова Служби мене інформував про це. Хочу окремо зазначити, як включилися на захист російські політики і засоби масової інформації, що лише підтверджує і переконує нас в правильності вжитих заходів", - сказав Порошенко.

Грицак, своєю чергою, зазначив, що рівень терористичної небезпеки для України був найбільшим за історію незалежності.

Президент наказав голові Служби безпеки взяти під особистий контроль слідство щодо підготовки терактів в Україні.

Нагадаємо, раніше керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції.   Він прямував з окупованих територій, і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції