Рудьковський: ЧФ РФ - запорука спокою

Микола Рудьковський вважає, що доки Чорноморський флот РФ перебуває у Криму, доти там будуть стабільність і спокій.

Міністр транспорту і зв’язку України Микола Рудьковський вважає, що поки Чорноморський флот РФ перебуває в Севастополі, доти у Криму буде стабільність і спокій.

Чорноморський Флот
УНІАН
Міністр вважає, що Україна повинна цінувати перебування Чорноморського Флоту в Криму
Як передає УНІАН, про це Рудьковський заявив у прямому ефірі Севастопольської регіональної державної ТРК вчора ввечері. За словами міністра, він „впевнений, що до того часу, поки у Севастополі стоїть російський флот - може комусь із націоналістів це не сподобається - до того часу в Криму буде стабільність і спокій. Як тільки виведуть флот, не дай Боже, одразу ж з’являться ті процеси, яких ми не очікували”.

Тому, вважає міністр, якщо на майбутніх президентських виборах буде обрано президента, який підтримуватиме цей курс, “можна буде продовжити контракт перебування російського флоту у Севастополі”.

На думку Рудьковського, Севастополь отримує більше дивідендів від російського флоту, ніж будь-хто: висока заробітна плата, інвестиції Росії в інфраструктуру. “Врешті-решт, - повідомив міністр, - я дав завдання своїм транспортникам: усі питання, які стосуються транспортного пересування, спірних територій тощо, відвести в сторону. Я вважаю, що на порядок більше завдань, які ми можемо разом ефективно вирішувати, ніж через три маяки влаштувати потішні навчання”.

При цьому Рудьковський висловив переконання, що “у нас є нормальна перспектива ті завдання, які стоять перед нами, вирішити разом”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: