Рудьковський не спілкується з СБУ

Микола Рудьковський заявив про відсутність підстав давати показання слідчим СБУ щодо його заяв про можливість терактів на транспорті.

Микола Рудьковський
УНІАН
Заяву Миколи Рудьковського про те, що Секретаріат президента готує теракт із людськими жертвами на залізниці, перевірить Служба безпеки.
До міністра транспорту і зв’язку Миколи Рудьковського спрямовано оперативно-слідчу групу СБУ для отримання пояснень щодо його заяв про можливу підготовку до вчинення на транспорті злочинів терористичного характеру.

Як повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ, слідчі СБУ спільно з підрозділом з боротьби з тероризмом створили оперативно-слідчу групу та розпочали перевірку заяв Миколи Рудьковського, озвучених ним в ефірі “5 каналу” 4-го вересня.

5 вересня СБУ звернулась до Миколи Рудьковського з вимогою надати наявну в нього інформацію для проведення відповідних упереджувальних заходів. Проте до цього часу жодних відповідей від Миколи Рудьковського не надійшло, а сам міністр транспорту ухиляється від зустрічі з правоохоронцями, йдеться в повідомленні.

У зв’язку з цим сьогодні, 6 вересня до М.Рудьковського спрямовано оперативно-слідчу групу для отримання від нього пояснень у порядку ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України. 

Крім того, відповідно до Закону України "Про боротьбу з тероризмом", 7 вересня відбудеться позачергове засідання Міжвідомчої координаційної комісії Антитерористичного центру при СБУ, на яку міністра транспорту викликано для надання пояснень по суті.

Натомість сам Микола Рудьковський на прес-конференції в Дніпропетровську заявив про відсутність підстав давати показання слідчим СБУ з приводу його заяв про можливість масштабних терактів на транспорті. 

"Абсолютно немає жодних підстав давати пояснення СБУ. Всі матеріали я передав СБУ раніше. А зараз покажу копію листа на ім’я президента України Віктора Ющенка від 23 серпня, в якому я, посилаючись на повідомлення у ЗМІ, попереджував про можливі інциденти на транспорті", - наголосив міністр.

За його словами, реакції від президента, його Секретаріату та СБУ не надійшло. Микола Рудьковський зауважив, що саме це і "нагнітання ситуації" спонукали його до оприлюднення позиції щодо ймовірних терактів.

За словами міністра, не його справа - попереджувати надзвичайні ситуації на транспорті. "Хай СБУ працює. Я не хотів би, щоб вони розслідували ситуації за фактами", - сказав Рудьковський.

Міністр також наголосив, що СБУ, замість того, щоб попереджувати неправомірні дії в Україні, займається політичним піаром. Він заявив, що спецслужби до цього часу не знайшли людей, які “пустили під укіс “Столичний експрес”.

Як повідомляє УНІАН, сьогодні після наради, яку провів міністр Микола Рудьковський на Придніпровській залізниці, представники оперативно-слідчої групи СБУ намагалися отримати у міністра пояснення щодо його попередніх заяв у порядку ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України. Однак він категорично відмовився спілкуватися зі слідчими СБУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: