Рудьковського можуть допитати

Голову Міністерства транспорту і зв'язку України можуть допитати у зв'язку із фосфорною аварією, що сталася на Львівщині.

Микола Рудьковський
УНІАН
Аварія на Львівщині додала проблем голові Мінтрансу.

Прокурор Львівської області Анатолій Пришко не виключає, що в справі за фактом аварії потягу, який перевозив фосфор, може бути допитаний міністр транспорту і зв'язку України Микола Рудьковський.

Про це Пришко заявив у суботу в ході розширеного засідання колегії Генпрокуратури. 

Прокурор Львівщини підкреслив, що на сьогоднішній день над розслідуванням причин аварії працює слідча група прокуратури Львівської області в складі 19 чоловік, у слідстві також беруть участь працівники МВС і СБУ. 

Олександр Медведько
УНІАН
Відомство Олександра Медведька зацікавилося роботою Рудьковського.

За його словами, на сьогодні допитано близько ста свідків аварії, а також тривають допити постраждалої сторони. Говорячи про строки завершення досудового слідства, Пришко відзначив, що воно буде тривати ще як мінімум кілька місяців.

Також Пришко підкреслив, що домінуючої версії аварії в слідства поки немає. За його словами, слідство не відмовляється від версії втручання сторонніх осіб у роботу залізниці в якості однієї із причин аварії, хоча доказів цьому на сьогодні немає.

Він також повідомив, що розглядається й версія несправності самих цистерн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: