Рух "Геть усіх" міняє листівки на зброю

31 березня рух "Геть усіх" збирається на Майдані Незалежності протестувати проти банків та економічної кризи.

31 березня о 12:00 громадська ініціатива "Геть усіх" проведе на Майдані Незалежності в Києві акцію протесту "Геть банківське свавілля" та "День спільних дій" людей, які постраждали від кризи.

Листівки із закликом взяти участь у акції розповсюджуються в столиці.

Організатори "спільної акції власників кредитів і депозитів проти банківського свавілля" пообіцяли, що вона буде проходити без жодного політичного забарвлення, а будь-які політичні прапори, принесені на Майдан, будуть знищені.

"Геть усіх" збираються вимагати від Національного банку скасувати мораторій на дострокове зняття банківських депозитів, індексувати вклади громадян у гривнях за курсом НБУ на момент видачі, гарантувати збереження і повернення вкладів.

Крім того, мітингувальники вимагатимуть надати канікули по виплатах кредитів усім, хто документально підтвердить погіршення свого матеріального стану, і перерахувати всі валютні кредити у гривню за курсом на момент видачі позики.

Також рух "Геть усіх" пообіцяв захистити тих, хто "втратив роботу, постраждав від свавілля чиновників, потерпає від шахрайства суддів і фіскальних органів, втратив майно та близьких від корупції та махінацій із землею".

Організатори "акції солідарності, яка належить народові, громадським та професійним організаціям", пообіцяли міняти листівки, які вони роздають на зброю, причому на таку, яку забажає отримати власник листівки.

Нагадаємо, вранці 20 березня було розгромлене наметове містечко руху "Геть усіх" на Майдані Незалежності. Близько ста людей у камуфляжі зламали намети та побили активістів руху.

Спочатку в нападі на наметове містечко звинувачували міліцію. Втім, пізніше стало відомо, що рух "Геть усіх" постраждав від представників громадського об'єднання ветеранів-силовиків "Щит".

Лідери "Щита" пояснили, що розгром наметового містечка став наслідком провокацій в їх бік з боку активістів "Братства", яке організувало рух "Геть усіх".

За інформацією активістів "Щита", 20 березня вони прибули на Майдан Незалежності, щоб провести там свою акцію "Ні - продажним політикам, ні - замовленим політичним акціям", але їм спробували перешкодити представники "Братства". Розгром наметів, за словами лідерів "Щита", був відповіддю на ці дії.

Читайте також:

Невідомі розтрощили наметове містечко "Геть усіх" на Майдані

"Геть усіх" вимагають відставки Луценка

"Щит" розгромив наметове містечко через провокацію "Братства"

"Беркут" зірвав масову акцію в центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: