Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зарядка о шостій ранку, жорстка дієта й суцільні репетиції. Як 24 дівчини готуються до конкурсу "Міс Україна"

Потрапити до фіналу було 15 тисяч охочих.

24 красуні - під одним дахом. Підйом о шостій, руханка, репетиції, майстер-класи й обмежене меню. Під Києвом учасниці конкурсу краси "Міс Україна" готуються до фіналу, який відбудеться вже післязавтра.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Шоста ранку в одному із заміських комплексів. У холі під музику розминаються красуні. Тут вони живуть уже тиждень. До конкурсу лишилося кілька днів. Отже графік напружений. Нерви на межі. Без сварок не обходиться. Заради заповітного титулу "Міс Україна" вони готові не спати і не їсти. Хоча в буденному житті в їхньому раціоні є все.

Навіщо такі жертви?! Титул "Міс Україна" вважають квитком у життя.

У кожної з них є своя історія і свої складнощі на шляху до подіуму та омріяної корони. Маріам - одеситка. Перед тим як стати моделлю, працювала на пляжі.

"Я пам'ятаю, що мені було років 11, я живу навпроти моря, три хвилини йти. І я знайшла таку роботу, щоб ходити пляжем і продавати кукурудзу. І мене забрала міліція за те, що я така маленька і продаю кукурудзу", - згадує дівчина.

ВідеоУчасниці "Міс Україна" готуються до фіналу конкурсу краси

24 красуні під одним дахом. Прокидання о шостій, руханка, репетиції, майстер-класи й обмежене меню. Під Києвом учасниці конкурсу краси "Міс Україна" готуються до фіналу, який відбудеться вже післязавтра. Більше про гарні обличчя, ідеальні фігури та іноді важкі долі красунь дізнавалася ТСН. 

Учасниці "Міс Україна" готуються до фіналу конкурсу краси

Марія - з Вінниччини. П'ять років тому, коли їй було 14, дівчину збила машина. Лікарняне ліжко, параліч ніг і вердикт лікарів - навряд чи ходитиме.

"Я думала, це все кінець життя. Ну, каліка для батьків. У той момент я не знаю, що хотілося з собою зробити".

Але мрія про кар'єру моделі і участь у конкурсі краси перемогла. Як вона ходить, Марія побачила уві сні. Прокинулася, пішла, чим дуже здивувала лікарів. Відтоді заявки на конкурс слала чи не щороку, поки не пройшла кастинг.

Особливості цьогорічного шоу - дефіле в купальниках буде просто під час виступу зірок. Співатимуть Настя Каменських та Монатік. На сцені будуть і вода, і вогонь, але тонкощі сценарію організатори тримають у секреті.

Цих красунь відібрали з 15 тисяч охочих. Критерії відбору - від 17 до 24 років, зріст від 170 сантиметрів, не одружені і головне - без штучного втручання в зовнішність. Навіть, у кого були нарощені вії, попросили зняти.

Вперше таке шоу буде відбуватися не в концертній залі, а у спеціальному павільйоні. Прийти сюди охочих дуже багато, але тут лише 300 місць. "1+1" буде транслювати це 30 вересня.

Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції