Рухівцю, який судиться з Януковичем, погрожували розправою

Володимир Волосюк вважає, що погрози на його адресу надходять "з верхніх гілок влади" і просить Генпрокуратуру вжити відповідних заходів.

Член хмельницького осередку Народного руху України Володимир Волосюк, який став відомим завдяки судовому позову проти президента Віктора Януковича, поскаржився до Генпрокуратури на погрози незнайомців знищити його.

Як повідомила прес-служба НРУ, Волосюк просить генпрокурора Олександра Медведька порушити кримінальну справу щодо цього.

Рухівець зауважив, що 19 червня близько 16.00 на домашній телефон подзвонив незнайомий, який погрожував розправитись з ним. "Я взяв трубку і почув погрози незнайомого чоловіка про те, що мене знищать за писанину на президента України та СБУ", - зазначено в заяві.

Волосюк вважає, що погрози надходять "з верхніх гілок влади та пов’язані з його численними публікаціями в газеті "Голос Громади", де він, працюючи журналістом, пише про факти корупції у владній верхівці, Генпрокуратурі, СБУ, судах, а також про переслідування відповідними органами невинних людей".

Нагадаємо, Володимир Волосюк подав до суду на президента Віктора Януковича через резонансну заяву глави держави про заперечення Голодомору як геноциду українського народу. Позивач попросив суд зобов’язати президента вибачитись публічно перед ним та українським народом.

У своїй позовній заяві Волосюк наголошує, що глава держави, заявивши 27 квітня у Страсбурзі про заперечення Голодомору як геноциду українського народу, зганьбив честь і гідність позивача і вчинив акт наруги над знищеними мільйонами людей.

Читайте також:

Суд переніс слухання справи проти Януковича щодо Голодомору 

На Януковича подали до суду за заперечення Голодомору

Табачник прибере з підручників історії "брєдятіну" про Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: