Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Руки-ноги цілі". Пораненого українського моряка прооперували і дали зателефонувати дружині

Василя Сороку окупаційна влада Криму взяла під варту на два місяці.

Інформації про полонених українських моряків і досі вкрай обмаль. Відомо, що принаймні кільком з них дозволили зателефонувати рідним і дуже коротко поговорити, йдеться у ТСН.16:45.

"Вчора дали таку можливість – зателефонував дружині, сказав декілька фраз. Сказав, що живий-здоровий, руки-ноги цілі і все. Навіть не привітав дружину з днем народження, хоча в неї вчора був. Знаю, що поранений і прооперований, все", - розповів ТСН батько пораненого моряка Василя Сороки Віктор.

Сьогодні до судової будівлі кримці принесли хлопцям передачі - харчі, гігієнічні засоби та гроші. Діляться з моряками найнеобхіднішим і інші в'язні Сімферопольського СІЗО - для них зібрали трохи одягу, чаю та кави.

Моряків, заарештованих напередодні, тюремники розмістили в так званому "жіночому блоці", подалі від інших бранців. А трьох поранених - Андрія Ейдера, Андрія Артеменка та Василя Сороку - окупанти заарештували просто в лікарні, добровільних незалежних адвокатів-кримців до них навіть не пустили. 

ВідеоДоля полонених: "суд" в окупованому Криму заарештував усіх 24 українських моряків

Усіх 24 полонених моряків запроторено за ґрати. Іще 9 українців - заарештував на два місяці окупаційний суд Криму. Просто до судової будівлі кримці принесли хлопцям передачі - харчі, гігієнічні засоби та гроші.

Доля полонених: "суд" в окупованому Криму заарештував усіх 24 українських моряків

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того самого дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

"Київський районний суд" у Сімферополі заарештував усіх 24 моряків з українських кораблів, які були захоплені російськими ФСБівцями та прикордонниками у Керченській протоці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції