“Руки перебили до кісток”: у Гостомелі загадково помер 23-річний контрактник, який збирався до зони АТО

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
“Руки перебили до кісток”: у Гостомелі загадково помер 23-річний контрактник, який збирався до зони АТО

Фото: ТСН.ua

Наразі триває розслідування інциденту за статтею “Умисне вбивство”, проте поліція не відкидає версію самогубства.

У Гостомелі Київської області, помер 23-річний контрактний військовий Юрій Минюк. Інцидент стався напередодні Різдва, 24 грудня. Того дня батькам зателефонували і сказали, що їх син повісився. Вже згодом, у поліції цю версію спростували і зазначили, що на тілі було безліч синців, ран, та порізів.

Родичі загиблого військового б’ють на сполох, оскільки багато дрібниць не сходяться у справі і вони впевнені, що молодий хлопець не міг цього зробити, оскільки у нього не було конфліктів і напередодні він спілкувався з батьками. За словами родичів, поліція видала їм протокол, де вказано, що провадження відкрито за статтею 115 "Умисне вбивство" без згадувань про самогубство.

ТСН.ua родичка загиблого Надія розповіла, що її чоловік теж військовослужбовець, тому йому вдалося дізнатися усі подробиці.

Відомо, що Юра служив у військовій частині 3018, що розташована у Гостомелі. У частині розповіли, що у Юри була сильно порізана рука на зап’ясті, лікті та ще десь на руці, також і на шиї були знайдені численні порізи.

“Взагалі дивно, як це і на шиї і на руках такі сильні порізи. Але про все це одразу нам не сказали, мовляв, щоб мама не переживала. Оскільки свято було в понеділок, тіло мали забрати у вівторок. У Києві є рідний дядько у них, він і забрав тіло. Всім погано, сестру до лікарні з серцем забрали, а мати свідомість там втрачала. Юрі було всього 23 роки. Юра раніше був у Рівному на строковій службі, а чотири місяці назад він перевівся до Гостомеля. Також з’ясувалося від прокурора, який був на місці події, що його знайшли у ванній у гуртожитку і все там начебто чисто і добре”, – розповіла родичка загиблого.

Вчора, 27 грудня, був похорон. До Надії зателефонувала свекруха і розповіла, що вже на кладовищі відкривали руку Юри і дивилися на травми.

“На кладовищі вони вирішили глянути на ту руку. Самі руки були перебиті до кісток, чи його ножем, сокирою чи ще чимось били, невідомо, але дуже глибокі рани”, – додала Надія.

Наразі невідомо причину, через що це могло статися. Одна з можливих причин – це гроші. За словами родичів, у Юри на картці у ці дні було близько 20 тисяч гривень.

Ще Надія наголосила, що у Юри була порізана ліва рука, хоча сам він шульга і це все не дуже сходиться: “Він правою взагалі нічого не робить і нічого не тримає”.

Військові психологи б'ють на сполох через збільшення кількості самогубств в армії

Військові психологи б'ють на сполох через збільшення кількості самогубств в армії

За словами матері Юрія, односелець, який до нього нещодавно перевівся, завжди ходив біля хлопця.

“На допиті, хлопець спочатку сказав, що був на чергуванні, а потім сказав, що його не було взагалі у Гостомелі. Він завжди різне говорив. За Юрою ще ходив якийсь солдат і не давав йому прохід, може, от у них і стався якийсь конфлікт”, – додала Надія.

У військовій частині №3018 ТСН.ua підтвердили, що дійсно стався такий інцидент, проте більше подробиць там не повідомили, оскільки ще триває слідство.

“Це сталося не в військовій частині, а за місцем проживання. Наші контрактники проживають не тут. Ніяких відкритих конфліктів, суперечок та іншого у нього не було. Наразі я не можу щось конкретно та остаточно сказати, оскільки йде слідство”, – зазначив прес-секретар.

Чоловік сестри померлого Сергій також розповів, що наразі є багато неточностей у справі, тому вважати це самогубством не можна.

“Не може такого бути, щоб він з собою таке зробив. Ніхто не вірить, що це могло бути самогубство. Зараз іде слідство за статтею 115 “Умисне вбивство”. До матері дзвонили і казали, що буде слідство, оскільки наразі невідомо чи це вбивство чи самогубство. У медекспертизі було зазначено, що у нього були множинні рани руки, і перерізана артерія. Взагалі не сходиться, що він був шульгою, а порізана вся ліва рука, він за життя взагалі нічого у правій руці не тримав”, – додав Сергій.

Сергій зазначив, що люди, які знайшли тіло Юрія, сказали, що він був зачинений зсередини ванної кімнати, проте двері потім відкрили з іншого боку.

“Останній раз мати говорила з Юрою у п’ятницю (це за два дні до його смерті) і він їй сказав, що їм якусь премію дали. До нього ще тоді якийсь хлопець підійшов та почав його чіпати через те,  чому це йому премію не дали, а Юрі дали. На вихідних він мав там їхати в АТО, але не поїхав. Друг Юри, який його і знайшов, він мав йти з ним того дня до магазину скуплятися, бо Юрі треба було їхати в АТО”, – додав він.

Своєю чергою, начальник поліції Гостомеля Михайло Співак відмовився розмовляти з ТСН.ua, тому було відправлено запит до управління і наразі ми чекаємо на відповідь.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація