Румунія зізналась, що її не влаштовує російський флот у Криму

Президент Румунії заявив, що його країну зовсім не влаштовує факт продовження Росією договору про базування її флоту в Севастополі.

Президент Румунії Траян Бесеску заявив, що Бухарест не довіряє Росії через присутність російських військ у Криму.

Про це він сказав румунській газеті Romania Libera.

"Ми не почуваємось комфортно, тому що російські війська розгорнуті уздовж нашого північного кордону - у Придністров'я. Нас зовсім не влаштовує й факт продовження Росією договору про базування її флоту в Севастополі", - заявив Бесеску.

"Якщо Росія так дружелюбно ставиться до держав Чорного моря, чому тоді їй потрібний такий великий флот у такому маленькому морі?", - задається питанням Бесеску.

Оперативна група російських військ у невизнаному Придністров'ї є спадкоємицею 14-ої загальновійськової армії РФ і нараховує близько 1,5 тисяч військовослужбовців.

Основними завданнями ОГРВ є підготовка військовослужбовців для участі в миротворчій операції й охорона складів з боєприпасами в Колбасном, в 120 кілометрах північніше Тирасполя.

21 квітня Росія й Україна підписали угоду, що продовжує перебування Чорноморського флоту РФ у Криму після 2017 року на 25 років з можливістю наступної пролонгації дії угоди на п'ятирічні періоди при взаємній згоді сторін.

Нагадаємо, до 2020 року корабельний склад Чорноморського флоту Росії поповниться новими кораблями і модернізованими бомбардувальниками.

Читайте також:

Кремль не помітив "вікторіанськоі" ротації

ЧФ РФ озброїться сучасними фрегатами і бомбардувальниками

Опубліковані карти, що підтверджують незаконний продаж земель ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: