Румунський генерал: Україну намагаються дискредитувати перед НАТО

Будь-які шпигунські інциденти вирішуються шляхом таємних переговорів між урядами, а не через міжнародний скандал.

Шпигунський скандал у Румунії є спробою дискредитації України перед НАТО.

Про це румунській газеті "Адеварул" заявив колишній керівник Управління військової інформації (розвідки) Генерального штабу Збройних Сил Румунії генерал у відставці Міхайю Маргарит.

Він, зокрема, прокоментував ситуацію навколо вислання з Румунії двох українських військових дипломатів.

Маргарит заявив, що будь-які шпигунські інциденти вирішуються, як правило, шляхом конфіденційних переговорів між урядами залучених країн і видворенням шпигунів після оголошення їх так званими "небажаними особами" (персонами "нон грата").

"Арешт іноземного шпигуна із наступним оприлюдненням інформації про цей випадок є справою надзвичайною", - наголосив Маргарит.

Відставний румунський генерал впевнений, що публічне пов’язання цієї справи з Україною має на меті "завдати шкоди відносинам Української держави з НАТО".

Як наголошує колишній керівник Управління військової інформації Генштабу Румунії, "багато хто не бажає бачити Україну в структурі НАТО".

5 березня міністр оборони Україн Юрій Єхануров заявив, що Україна порекомендує Румунії відізвати двох своїх військових дипломатів.

Нагадаємо, в Румунії за звинуваченнями у шпигунстві було заарештовано громадянина країни та громадянина Болгарії, які передавали таємні документи румунського оборонного відомства країнам, серед яких фігурує також Україна.

У зв’язку з цим скандалом українського військового аташе в Бухаресті та його помічника було вислано з Румуніїта оголошено персонами нон грата.

Читайте також:

З України виcилають румунських військових аташе

Двоє українських дипломатів оголошені персонами нон-грата в Румунії

Румунія підозрює свого вояка в шпигунстві на користь України

За Британією найбільше шпигують Росія та Китай
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: