Перейти до змісту
Русалка Марина та павучиха Поліна вчитимуть сортувати відходи. Розповідаємо, хто вони та до чого тут Coca-Cola
ТСН.ua
Партнерський Матеріал
  • Кількість переглядів 967

Спеціально розроблені персонажі навчать українців жити без відходів.

Торік компанія Coca-Cola започаткувала глобальну ініціативу "Світ без відходів", головна мета якої – сортування відходів задля порятунку планети від тотального забруднення відходами упаковки. Нині до кампанії "Світ без відходів" долучилася й Україна.

"Компанія "Кока-Кола Україна" докладає усіх зусиль до реалізації глобальної стратегії "Світ без відходів" – до 2030 року збирати та переробляти таку ж кількість упаковки, яку наша компанія випускає на ринок. Лише у співпраці з партнерами, які допомагають реалізовувати в Україні проекти з відповідального управління відходами, ми з кожним днем все більше наближаємось до  мети та робимо світ чистішим", – зазначив генеральний директор "Кока-Кола Україна" Камран Іскандаров.

Українськими партнерами, що втілюють освітній компонент глобальної стратегії стали громадські організації Klitschko Foundation, "Україна без сміття", Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги.

Будувати "Світ без відходів" допоможуть кумедні герої спеціально розробленої айдентики. Тепер Робот Зеро, Русалка Марина, Голуб Роберт, Павучиха Поліна та Черв’як Леонід навчатимуть школярів, молодь і громади правильному поводженню з відходами.

Створити чудернацьких "помічників" допомогли відома українська ілюстраторка Анна Сарвіра та популярна блогерка Татуся Бо.  Тож показуємо, як виглядають кумедні герої та розповідаємо, чому саме можуть навчити Робот ZERO, Русалка Марина, Голуб Роберт, Павучиха Поліна та Черв’як Леонід.