"Русское единство" готується до ходи у Львові: це не пікнік, а серйозний захід

Плани "Русского единства" поширюються на всю Україну: "досить сидіти в глухій обороні, треба просуватися вперед і поширювати свої ідеї, свої цінності".

Партія "Русское единство" заявляє, що її ініціатива про проведення ходи в День Перемоги у Львові знайшла величезну підтримку, і акція обов'язково відбудеться.

"Прихильників знайшлося відразу й багато. Стали приходити листи і лунати дзвінки, причому, з усією України. Люди акцію розуміють і бажають особисто взяти участь, або, принаймні, висловити солідарність, словесно підтримати", - цитує прес-служба партії координатора акції Сергія Юхін.

"У минулому році ми проводили масштабний захід - "Дорогами Перемоги", проїхали по всіх містах півострова, і збиралися в 2011 вийти за межі Криму. Виходимо. Плани Російської єдності поширюються на всю Україну. І взагалі, досить сидіти в глухій обороні, треба просуватися вперед і поширювати свої ідеї, свої цінності ", - наголосив він.

За його словами, зараз в Криму формується група для поїздки до Львова з числа добровольців. Щоправда, не всі бажаючі зможуть поїхати до Львова, наголосив партієць. "Це пов'язано з тим , що доброволець повинен усвідомлювати всю серйозність свого вчинку, бути ідеологічно підготовленим", - зазначив він.

"Марш Перемоги - не хуліганська витівка чи провокаційна, а внутрішньо усвідомлений акт людини, яка відчуває себе нащадком переможців, дія, спрямована на затвердження наших спільних патріотичних ідеалів. І ще, важливе - доброволець не піддається на провокації і не вживає спиртні напої. Я думаю, що, прочитавши ці рядки, деякі не дуже переконані люди, відмовляться від поїздки, адже це не пікнік, а серйозний захід. Крім того, кожен доброволець повинен буде пройти особисту співбесіду на мобілізаційному пункті", - сказав Юхін.

Як наголошується, зі Львова прийшло багато листів від людей, які теж хочуть пройти маршем Перемоги разом з ветеранами.

"Тому на нашу думку, провокацій не буде - здоровий глузд переможе. Ну а якщо все-таки нам спробують зіпсувати свято, ми до цього готові і не боїмося - наше діло праве!" - резюмував він.

Як повідомлялося, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що намір "Русского единства" пройти маршем по центру Львова 9 травня є провокацією.

Читайте також:

"Свобода" про марш російських націоналістів у Львові: "Нехай спробують!"

Російські націоналісти пройдуться маршем вулицями Львова

Мер Львова: Бандера та Шухевич - це наші герої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: