Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Руйнівниця міфів Супрун розповіла, чи можна плавати після їжі

Плавати після вживання алкоголю дуже небезпечно.

 

В.о.міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розвінчала черговий міф.

Про це вона написала у Facebook.

Пост присвячується всім охочим поїсти та поплавати В розпал літа нас почали запитувати - чи це міф, що плавати одразу...

Опубліковано Уляна Супрун П'ятниця, 6 липня 2018 р.

Мовляв, чи це міф, що плавати одразу після їжі категорично заборонено? Адже досить поширеною є думка, що якщо побігти купатися одразу після добрячого обіду можна навіть потонути.

Фотогалерея Відпочинок на Кіпрі – що чекає туристів на батьківщині Афродіти (3 фото)

«Насправді, не все так страшно. Плавання відразу після їжі не є більш небезпечним для життя, ніж плавання за дві години після неї або ж взагалі голодним. Дійсно, під час травлення, організм спрямовує кров до шлунку, тим самим зменшуючи кровотік до активних м‘язів. Проте у нас в організмі все одно достатній об’єм крові, щоб це не заважало функціонувати на належному рівні всьому організму», - йдеться у повідомленні у соціальній мережі.

Проте особливості травного процесу враховувати варто. Під час плавання, як і під час спорту, їжа, що не перетравилася повністю, може давати про себе знати. Нудотою та неприємними відчуттями в животі.

З такими відчуттями дискомфорту існує ризик отримати набагато менше задоволення від активності у воді. Тому все ж таки краще почекати 1,5 -2 години.

Запити у Google про відпочинок

«Інша справа з алкоголем. Плавати після вживання алкоголю дуже небезпечно! ВООЗ зазначає, що плавання в нетверезому стані є однією з провідних причин, що призводять до трагічних наслідків на воді серед дорослих. Крім того, від цього можуть і постраждати діти. За ними потрібен постійний догляд у воді або ж навіть присутність когось із дорослих поруч. Через алкоголь можна втратити пильність та самоконтроль цим самим наразити на небезпеку як своє життя, так і життя дітей», - зауважила посадовець.

Вона нагадала, що з початку року у водоймах загинули близько 500 людей, з них 44 дитини. «Тому не забувайте, що навіть під час відпочинку треба бути пильним і свідомим. Пийте достатньо води, щоб уникнути зневоднення, ховайтесь в тіні в найбільш спекотні години», - резюмувала чиновник.

ВідеоТСН дізналася ціни на проживання, сервіс та відпочинок у курортних містах України

ТСН уже на морі. Але не відпочиває, а інспектує найвідоміші курортні міста України. Ще вчора три наші знімальні групи із Запоріжжя, Кропивницького та Києва вирушили до Одеси, Коблевого та Бердянська. Кожен поїхав на авто за власним маршрутом. Яків Носков із Запоріжжя вирушив до Бердянська - це 200 км. Із Києва до Одеси Антон Страшко здолав майже 500 км. Та Олена Шворак із Кропивницького до Коблевого - 260 км. 

ТСН дізналася ціни на проживання, сервіс та відпочинок у курортних містах України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції