Руйнівниця міфів Супрун розповіла, як безкоштовні профілактичні огляди можуть врятувати життя українців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З 1 липня 2019 року працюватиме програма “Безкоштовна діагностика”.

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун закликала українців додати у список справ на початку року проходження профілактичних оглядів у сімейного лікаря.

Про це вона повідомила у Facebook.

Ви теж будуєте великі плани з першого робочого дня нового року? Не забудьте додати до пріоритетів ваше...

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 2 січня 2019 р.

«У пакет безоплатних медичних послуг у вашого лікаря входить низка профілактичних обстежень. Їх оплачує НСЗУ Національна служба здоров'я України. Огляди не будуть вам вартувати грошей і не заберуть багато часу. Але допоможуть бути впевненими у власному здоров’ї або, за потреби, розпочати вчасно лікування. Якщо ви ще не підписали декларацію зі своїм лікарем, зробіть це обов’язково», - розповіла Супрун.

За її словами, 80% смертей в Україні спричиняють захворювання, які викликає спосіб життя людини та пізній початок лікування. Це рак, діабет та серцево-судинні хвороби. «Регулярні огляди у вашого лікаря — один зі способів захистити себе та свою сім’ю», - наголосила руйнівниця міфів.

Тому варто запитати у свого лікаря, які безкоштовні профілактичні огляди варто здійснити.

Супрун додала, що з 1 липня 2019 року в Україні працюватиме програма “Безкоштовна діагностика”. Вона гарантуватиме безоплатне проходження ще понад 50 обстежень та лікувальних процедур на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш розповсюджених видів онкології у чоловіків і жінок.

ВідеоЧому важливо робити профілактичні огляди – лікар Валіхновський

Чи перевіряєте ви свій організм, коли у вас нічого не болить? Мабуть ні. А даремно. Наш експерт Ростислав Валіхновський впевнений, профілактичні огляди необхідні. До кого йти і що перевіряти? Дивіться у сюжеті.

Чому важливо робити профілактичні огляди – лікар Валіхновський

Нагадаємо, що раніше Супрун анонсувала плани на 2019 рік, зокрема,  гарантований пакет медпослуг та перехід на електронний формат. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції