Рябошапка призначив начальника департаменту ГПУ зі злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Орган очолив Юрій Рудь.

Генпрокурор Руслан Рябошапка призначив начальника Департаменту нагляду за кримінальними провадженнями щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту.

Про це повідомила пресслужба Генеральної прокуратури.

Орган очолив Юрій Рудь. Відповідний наказ підписав керівник Генпрокуратури Руслан Рябошапка. 

У Департамент передадуть понад 200 кримінальних проваджень. Серед них справи про Іловайську та Дебальцевську трагедії, збиття літака рейсу MH17, анексію АР Крим, захоплення військових моряків. Крім того, орган розслідуватиме факти розв’язання та ведення збройної агресії Росії, системного катування та вбивства полонених українських військових і цивільного населення.

Слід зауважити, що до призначення Юрій Рудь був начальником управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Головної військової прокуратури і організовував досудові розслідування у справах про ведення агресивної війни проти України.

Як повідомлялося раніше, 21 жовтня Рябошапка своїм указом створив Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках. Нова структура складатиметься з трьох відділів.

Відео ГПУ розслідує, куди зникли два томи справи щодо Майдану і чому пошкоджені носії інформації

Генпрокуратура провадить службове розслідування, куди зникли два томи справи щодо Майдану і чому пошкоджені деякі носії інформації, яку тепер неможливо відтворити. Далі цю ситуацію виправлятиме новостворене ДБР. Бо з 21 листопада Генпрокуратура втратила функцію досудового розслідування, і всі свої провадження передала в інші відомства.

ГПУ розслідує, куди зникли два томи справи щодо Майдану і чому пошкоджені носії інформації

Залиште свій коментар

Вибір редакції