Рябошапка призначив нових обласних прокурорів Івано-Франківської та Житомирської областей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Органи очолили Юрій Фреїшин і Олег Василів відповідно.

Заступник генпрокурора Віктор Трепак 28 листопада представив нових покурорів Івано-Франківської та Житомирської областей. 

Про це повідомила пресслужба ГПУ.

Прокуратуру Івано-Франківської області очолив Юрій Фреїшин. Він народився у 1981 році в Калуші. В органах прокуратури працює від 2003 року. До призначення на посаду керівника обласної прокуратури працював начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні. 

Прокуратуру Житомирщини очолив Олег Василів. Він народився 1984 року у моршині Моршин Львівської області. В органах прокуратури – від 2006 року. За цей час обіймав посади прокурора, а також керівні посади в органах прокуратури, зокрема, заступника прокурора області. До призначення на посаду прокурора Житомирської області працював на посаді першого заступника прокурора Житомирської області.
 
Серед основних завдань нових очільників правоохоронних органів буде боротьба з корупцією і протидія кримінальним правопорушенням.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 30 серпня призначив Руслана Рябошапку генеральним прокурором України. Завданням Генпрокуратури буде регулярне притягнення до відповідальності високопоставлених чиновників та повернення грошей, вкрадених в України, заявив очільник ГПУ.

Відео Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

У Генпрокуратурі - велика чистка: вдень прокурори працюють, а вночі вчать тести. Тих, хто не написав заяву в Офіс прокурора, звільняють автоматично. У соцмережах розгорілись дискусії: неатестовані твердять про незаконність. А  новий генпрокурор Руслан Рябошапка загострив ситуацію і звільнив керівника Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка.      

Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

Залиште свій коментар

Вибір редакції