Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рябошапка призначив нового керівника Луганської прокуратури

Орган очолив Олексій Ляшенко.

У понеділок, 2 грудня 2019 року, заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов офіційно представив нового прокурора Луганської області Олексія Ляшенка.

Серед пріоритетних завдань новопризначений очільник прокуратури виділив боротьбу з корупцією. Крім того, у Генеральній прокуратурі був створений Департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. Саме тому у прокуратурах Луганської та Донецької областей будуть створені відповідні управління. В Луганській області на цьому напрямі з сьогоднішнього дня працюватиме Костянтин Караман.

Слід зауважити, що Олексій Ляшенко народився 1985 року в Харкові. В органах прокуратури працює від 2007 року. Від травня 2017 року обіймав посаду військового прокурора Луганського гарнізону об’єднаних сил. Ляшенко учасником бойових дій.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 30 серпня призначив Руслана Рябошапку генеральним прокурором України. Завданням Генпрокуратури буде регулярне притягнення до відповідальності високопоставлених чиновників та повернення грошей, вкрадених в України, заявив очільник ГПУ.

Відео Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

У Генпрокуратурі - велика чистка: вдень прокурори працюють, а вночі вчать тести. Тих, хто не написав заяву в Офіс прокурора, звільняють автоматично. У соцмережах розгорілись дискусії: неатестовані твердять про незаконність. А  новий генпрокурор Руслан Рябошапка загострив ситуацію і звільнив керівника Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка.      

Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

Залиште свій коментар

Вибір редакції