Рябошапка створив у військовій прокуратурі відділ, який розслідуватиме небойові смерті військових

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор змінив структуру військової прокуратури Об’єднаних сил.

Офіс Генерального прокурора змінив структуру військової прокуратури об’єднаних сил для ефективного розслідування небойових смертей українських військових.

Про це повідомили у пресслужбі ОГП.

"Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 8 січня 2020 року погодив організаційні зміни в структурі та штатному розписі військової прокуратури об’єднаних сил щодо утворення відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо розслідування причин смертей військовослужбовців не у бойовій обстановці", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, діяльність цього відділу буде зосереджена на здійсненні нагляду щодо розслідування злочинів за фактами безповоротних втрат військовослужбовців у небойовій обстановці на території проведення Операції об’єднаних сил.

До того ж для розслідування таких кримінальних проваджень Офіс генпрокурора ініціював утворення при ГУ Нацполіції в Донецькій області окремого слідчого підрозділу.

Нагадаємо, в Україні від 2 січня почав роботу Офіс генерального прокурора. В оновленій прокуратурі було значно скорочено штат – з 15 тисяч співробітників до 10 тисяч. Прокурори залишались на роботі у разі успішного проходження переатестації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції