Рятівник дитини у вибуху на Бессарабці: дякую Богові, що зміг вчинити саме так

Чоловік зі сльозами розповідає про пережиту трагедію.

Журналістам вдалося знайти загадкового чоловіка у фіолетовій футболці, який витягнув дитину із понівеченого вибухом на Бессарабці авто через кілька секунд після трагедії. Він довго відмовлявся від інтерв'ю, але врешті його вдалося розговорити, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Такого жахливого я ще не бачив. Я вдячний Господу Богу, що він дав мені сил в той момент правильно зреагувати", - каже Віталій Пилипчук. Він перший вискочив із сусідньої машини та кинувся до понівеченого вибухом авто. "Я подивився – рух на задньому сидінні, моментально повернувся і побачив дитинку маленьку. Перша реакція: Господи, дитина в машині, слава Богу, що ще рухається. Протягнув їй руки, вона мені подала свої ручки.... Пробачте", - не може стримати сліз хвилювання чоловік.

ВідеоТСН вдалося поспілкуватися з чоловіком, який витяг дівчинку з понівеченого авто на Бесарабці

На шостий день після трагедії йому досі важко про неї згадувати. Віталій каже, що все зайняло секунди, а послідовність подій у пам'яті відтворює досі – в тому числі завдяки відео, яке спершу його обурило. "Усі стоять знімають, мене це вразило, я в стані афекту заматюкався, що ви тут знімаєте, визивайте швидку і поліцію", - зізнається він. Пилипчук заніс дівчинку у розважальний заклад поряд, аби вона не бачила жаху – залишків чоловіка та покалічену вибухом матір. За декілька хвилин приїхали лікарі. "Я привів їх у це приміщення, де знаходилася дитина, ще раз візуально подивився, що все слава Богу", - розповів рятівник.

Брудний і скривавлений, Пилипчук поїхав додому – каже, 20 км від столиці здолав буквально на автопілоті. "Зняв одяг, замочив у холодній воді, бо все було в крові: і брюки, і футболка, сам прийняв душ, погуляв із собакою, налив собі стакан горілки, випив", - пригадує чоловік. Однак заспокоїтися йому не вдалося – цілу ніч Віталій читав новини, переглядав відео і фото. На багатьох бачив себе, дещо послав дружині, яка була у відряджені з донькою. "Почали мені писати, дякувати, що я так зробив, що не побоявся. Мене це вразило, я аж прослізився", - зізнається він.

З'явилися перші фото з місця вибуху у центрі Києва

Тим часом дівчинку із "Охматдиту" перевезли до опікового центру, вона потроху почала приходити до тями. "Був яскравий спалах – і вона втратила свідомість. Потім опритомніла і каже: мене дістав дядя-рятівник", - розповів батько дитини Сергій Кошель. Знайти рятівника Сергій спробував через Facebook, бо з'ясувалося, що розминувся з ним у лікарні – зрозумів це, коли побачив квіти та іграшку в палаті доньки. Познайомитися з батьком врятованої дівчинки Віталій не протии, але, каже, той спершу має поставити дитину на ноги.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: