Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятівника 7-річного хлопця з Кіровоградщини номінують на звання головного героя року

Чоловік зізнається, що робив штучне дихання вперше в житті.

Батьки 7-річного Назара Стеблини з Кіровоградщини таки знайшли  чоловіка, який врятував їхньому синові життя. Рятівником виявився працівник заводу, який живе по сусідству, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Живи здоровий і слухайся батьків", - сказав Олександр Опара врятованому хлопчику, коли той прийшов дякувати. Про цю зустріч родина мріяла відтоді, як школяра перевели з реанімації до звичайної палати. "Якщо б не він, то мене би не було", - визнає маленький Назар.

ВідеоБатьки 7-річного хлопчика знайшли чоловіка, який врятував їхньому синові життя

Батьки Назарчика Стеблини з Кіровоградщини таки знайшли чоловіка, який врятував їхньому синові життя. ТСН розповідала дивовижну історію, як незнайомець витягнув дитину, що тонула, з води, реанімував і передав медикам "швидкої". Рятівником виявився працівник заводу, який жив у тому ж будинку. 

Батьки 7-річного хлопчика знайшли чоловіка, який врятував їхньому синові життя

Того дня він уперше пішов гуляти у двір сам, а сусідський хлопчик запропонував збігати на Дніпро. Діти стояли на плитах і кидали у хвилі камінці, коли Назар послизнувся і пішов під воду. Це побачила жінка, що вигулювала собаку, на її крики і прибіг Олександр.  "Я кинувся, побіг, побачив білу футболку і пірнув за ним. Він уже синій був. Я тоді його притиснув до себе і прям в воді його покачав, щоб вода трохи з нього вийшла і він прийшов до тями", - пригадує хід подій рятівник дитини.

Далі чоловік витяг хлопчика на берег, реанімував і загорнув у теплі речі. Олександр зізнається, що штучне дихання і масаж серця робив уперше в житті, і що таки впорався – усвідомив не одразу. "Коли вже з дитиною все було нормально, я сиджу над ним, а мене всього – отак. Мене настільки почало трусити, що мене жінка тоді ледве заспокоїла", - зізнається він.

Фотогалерея На Тернопільщині рятувальники дві години збирали на даху більше кілограма розлитої ртуті (3 фото)

"Після того, як ми відійшли від шоку і Назару стало легшее, я звернувся до Facebook і до всіх інтернет-видань, щоб знайти тих людей, які врятували життя мого сина", - розповів батько Віталій Стеблина. Довго шукати не довелося: виявилося, що рятівник живе у тому ж будинку, у сусідньому під’їзді, і має сина – Назарового ровесника. Хлопчики вже й потоваришували.

Рятувальники взяли з дітей обіцянку, що на Дніпро вони самі не ходитимуть, а за літо навчаться плавати. Назарові вони вже подарували рятувальний круг, а Олександра Опару обіцяють нагородити  відзнакою ДСНС та номінувати на премію рятівника року.

Кореспондент ТСН Олена Шворак 

Залиште свій коментар

Вибір редакції