Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пожежні машини вишикувались в колони і тепер можна побачити, що лісові пожежі гасили усією країною.

Більшість рятувальників, задіяних у гасінні пожеж у Чорнобильській зоні, роз’їжджається по домівках. Тепер, коли всі машини вишикувались в одному місці і помиті від гару, можна побачити, що до подолання лиха були залучені сили з усієї країни.

Кореспонденти ТСН зняли колони рятувальної техніки, і ледь не на кожній машині – інша назва міста: Ніжин, Моквин, Бар, Дніпро, Хмельницький, Хмільник, Рівне та багато інших міст відправили до Зони відчуження своїх фахівців. І не тільки сили ДСНС були задіяні у гасінні пожеж, техніку, зокрема, надала і Нацгвардія.

Як відомо, станом на ранок 15 квітня у Зоні відчуження на території чотирьох лісництв Київської області продовжується гасіння тліючих пеньків та деревини. До гасіння було залучено залучено 521 чоловік та 124 одиниці техніки, з них від ДСНС 410 чоловік особового складу та 86 одиниць техніки.

Кореспондентка ТСН Наталя Нагорна

Відео Винуватці пожеж у Чорнобилі: правоохоронці вручили підозри двом чоловікам

Паліїв вистежили. Правоохоронці вручили підозри двом чоловікам, яких вважають винними у чорнобильських пожежах. Вогонь, який не могли приборкати понад 10 днів, вдалося ліквідувати напередодні. Відкритого вогню немає, лише тління. Державна служба з надзвичайних ситуацій відзвітувала – пожежу в зоні відчуження вдалося локалізувати.  

Винуватці пожеж у Чорнобилі: правоохоронці вручили підозри двом чоловікам

Залиште свій коментар

Вибір редакції