Після порятунку дельфін поплив у відкрите море.

Поблизу селища Лазурне рятувальники визволили дельфіна, який застряг на мілині у Джарилгацькій затоці.

Про це повідомив на власній сторінці у Facebook начальник головного управління ДСНС України у Херсонській області Сергій Чорний.

"11 серпня приблизно об 11.00 на пульт зв'язку 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Скадовського району надійшло повідомлення від людей про те, що в Джарилгацькій затоці поблизу смт. Лазурне на мілині знаходиться дельфін. До місця події був направлений рятувальний човен скадовської Служби порятунку "101". Прибувши у затоку, рятувальники побачили дельфіна, який був дуже наляканим та ігнорував усі намагання допомогти. Згодом дельфін заспокоївся, рятувальники обгорнули його кошмою і почали транспортувати у відкрите море на відстань близько 4 км, а діставшись до відкритого моря, дельфіна відпустили", - йдеться у повідомленні.

Його стан оцінили як задовільний. Після порятунку дельфін поплив у відкрите море.

Нагадаємо, що раніше у Росії 13-метровий гренландський кит, який напередодні застряг в гирлі річки в Хабаровському краї, повернувся до відкритого моря.

ВідеоВ Росії врятували 13-метрового гренландського кита, який застряг в гирлі річки

Ймовірно, ссавця загнала в прісну воду стая косаток. Зсунути з місця величезну до того ж поранену тварину, яка застрягла на мілині, - було неможливо.

Рятувальники поливали кита водою з брандспойтів та чекали на морський приплив.

Зголом кит зміг самостійно повернутися в Охотське море, коли рівень води піднявся.

Залиште свій коментар