Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятувальники чатують на кордоні з Білоруссю через лісову пожежу, яка рухається до України

Ситуація з пожежами цілодобово моніториться та пребуває під повним контролем

На кордоні з Білоруссю з метою недопущення лісової пожежі на територію України, яка зараз вирує у сусідній державі, чергує 14 одиниць пожежно-рятувальної техніки ДСНС та 70 чоловік особового складу рятувальників

Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області.

За інформацією ДСНС, осередки загорання сухої трави, чагарників та підстилки в лісових масивах поблизу сіл: Старе Село, Глинне, Буда, Дроздинь, Карпилівка Рокитнівського району, села Будимля Дубровицького району та села Хотинь Березнівського району локалізовані та ліквідовані силами рятувальників, лісників, поліції, прикордонників та місцевого населення.

У Рокитнівському районі працює робоча група з представників Головного управління ДСНС області, органів влади, лісової охорони, поліції та державної прикордонної служби, зазначили рятувальники.

"Ситуація з пожежами цілодобово моніториться та знаходиться під повним контролем. Рятувальники за допомогою дрона проводять аеророзвідку місцевості. На кордоні з Республікою Білорусь з метою недопущення лісової пожежі на територію України чергує 14 одиниць пожежно-рятувальної техніки ДСНС та 70 чоловік особового складу рятувальників", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у поточному році на відкритих територіях та у природних екосистемах сталося понад 10 тисяч пожеж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції