Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятувальники досі не можуть локалізувати вогонь у лісі біля ЧАЕС

Замкнути полум’я в кільце протягом дня не вийшло.

Працівникам ДСНС досі не вдалося локалізувати пожежу поблизу Чорнобильської АЕС. Рятувальники залучили 30 одиниць техніки та 131 чоловіка особового складу, скинули з вертольотів і літаків 86 тонн води, однак поки що зусилля взяти поширення полум’я під контроль марні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За офіційною інформацією, рівень радіації не перевищує норми і самій станції вогонь не загрожує. У ДСНС наполягають, що радіаційний фон у Києві, Чорнобилі та на промисловому майданчику ЧАЕС перебуває у межах норми, зокрема в Києві радіаційний фон складає 11 мкР/год (безпечний рівень – до 30 мкР/год), в Чорнобилі 24.1 мкР/год (безпечний рівень – до 50 мкР/год), на промисловому майданчику Чонобильської АЕС 50.7 мкР/год (безпечний рівень – до 140 мкР/год).

Серед можливих причин займання експерти називають самозагоряння сухостою, однак більш імовірною версією вважають навмисний підпал, адже поліція вже знайшла кілька смолоскипів поблизу місця, звідки поширився вогонь.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

ВідеоСтали відомі можливі причини пожежі у Чорнобилі

Досі невідомо, чи вдалося рятувальникам локалізувати пожежу. Проте стало відомо кілька ймовірних причин загоряння. Перша – самопідпал, який стався через спеку та суху траву. Інша – умисний підпал, адже і поліція і рятувальники на місці загоряння знайшли кілька смолоскипів.

Стали відомі можливі причини пожежі у Чорнобилі

Залиште свій коментар

Вибір редакції