Рятувальники назвали приголомшливу кількість людей, які загинули в пожежах від початку року

Лише минулої доби у житловому секторі виникли 94 пожежі, внаслідок яких загинуло троє осіб, ще одна постраждала.

Від початку року внаслідок пожеж в Україні загинуло 1 тисяча 113 осіб, ще 1 тис. 76 осіб було травмовано.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Зазначається, що лише минулої доби у житловому секторі виникли 94 пожежі, внаслідок яких загинуло троє осіб, ще одна постраждала.

У ДСНС додали, що основними причинами виникнення займань і, як наслідок, загибелі людей, є недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки.

”Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі та побутових приладів, а також залишені без нагляду сірники та яскраві запальнички у місцях, що легко доступні для дітей, майже завжди призводять до займань у помешканнях”, - йдеться у повідомленні.

Рятувальники просять громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки і обговорити в родинах не лише заходи щодо запобігання пожежам, а й порядок дій у разі їх виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби ”101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.

Нагадаємо, в ніч проти 16 вересня в Одесі загорівся муніципальний дитячий оздоровчо-спортивний табір "Вікторія". На момент загоряння в таборі перебувало 150 дітей. У корпусі, який загорівся, було 42 дитини. Троє дітей загинули під час пожежі, ще двоє отримали травми.

ВідеоВихователька дитячого табору "Вікторія" Наталя Янчик розповіла про деталі смертельної пожежі

 

Залиште свій коментар