Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятувальники Полтавської області отримали санітарний вертоліт для транспортування інфекційних хворих

Рятувальники Полтавської області отримали санітарний вертоліт для транспортування інфекційних хворих

Вертоліт заступив на чергування ДСНС.

У Полтавській області на чергування ДСНС заступив санітарний спецвертоліт для транспортування інфекційних хворих, про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На ньому працює група медиків зі спецпідготовкою. Вертоліт оснащений ізоляційною капсулою, біозахисними комплектами, дезінфекційним душем та реанімаційним обладнанням. 

Вертоліт оглянув президент України Володимир Зеленський. Медики продемонстрували, як діятимуть у разі евакуації. Випробував капсулу на собі в ролі пацієнта заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко. 

Гелікоптер долає відстань тисячу двісті кілометрів і може транспортувати від двох до шести пацієнтів. Президент заявив: має сподівання, що екстрених випадків для використання цього борту не буде. 

Відео Президенту продемонстрували санітарний ґвинтокрил для транспортування інфекційних хворих

Ґвинтокрил обладнаний для транспортування інфекційних хворих. У Полтавській області його оглянув президент України. На ньому працює група медиків зі спецпідготовкою. Вертоліт оснащений ізоляційною капсулою, біозахисними комплектами, дезінфекційним душем та реанімаційним обладнанням. Більше про коронавірус                      

Президенту продемонстрували санітарний ґвинтокрил для транспортування інфекційних хворих

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков 27 лютого в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив, що в Україні транспортувати ймовірних інфікованих на коронавірус будуть на спеціальному санітарному гелікоптері. Як повідомляє ДСНС, на цілодобове чергування заступив багатофункціональний вертоліт-трансформер Мі-8МТВ-1, який на умовах безоплатного контракту передала авіакомпанія "Українські вертольоти".

Залиште свій коментар

Вибір редакції