Рятувальники уточнили деталі вибуху на магістральному газопроводі у Полтавській області

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рятувальники уточнили деталі вибуху на магістральному газопроводі у Полтавській області

Об'єктив

За попередньою інформацією, жертв і постраждалих через вибух під Лубнами немає.

У Полтавській області 9 січня в Лубенському районі сталася розгерметизація газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород". У результаті виникла факельна пожежа.

Про це інформують у ДСНС України.

Так, о 15:53 біля села Халепці Лубенського району було зафіксовано інцидент, а вже за менш як за 10 хвилин подавання газу на зазначену ділянку тимчасово призупинили. Попередньо, жертв і постраждалих немає.

Наразі полум'я намагаються загасити 40 рятувальників та сім автівок ДСНС. На місце вибуху має приїхати найближчим часом мобільного-оперативна група на чолі з начальником ГУ. Додатково готується до виїзду відділення протифонтанних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС у Полтавській області.

Оновлено

На місці інциденту спостерігається незначне факельне горіння висотою до одного метра над землею. До ліквідації наслідків події залучили 13 бійців ДСНС та 3 автівки. Додатково від ДСНС до місця їдуть 33 рятувальники та 6 автівок.

За інформацією ТОВ "Оператор ГТС України", станом на 18:00 відключення населених пунктів від газопостачання немає. До найближчого населеного пункту села Халепці до 10 км. Після 16:00 подачу газу на цю ділянку було перекрито. 

Нагадаємо, у Полтавській області біля села Калайдинці вдень 9 січня прогримів потужний вибух на магістральному газопроводі.

Пізніше у Мережі місцеві мешканці розповіли, що вибух був такої сили, що у їхніх домівках тремтіли вікна і посуд, його бачили й чули навіть у сусідних містах і селах.

У Полтавській області прогримів потужний вибух

У Полтавській області прогримів потужний вибух
Наступна публікація