Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятувальники знайшли лижника, який чотири дні тому загубився у Карпатах

Туриста передали до рук лікарів "швидкої".

Рятувальники знайшли лижника-екстремала Ігоря Грищенка з Києва, який чотири дні тому загубився у Карпатах.

Про це кореспонденту ТСН Наталі Волосацькій повідомили у прес-службі ДСНС Закарпаття.

"О 22:55 надійшла інформація від пошукової групи, що вони знайшли о 21:00 туриста, пошуки якого тривали з 6 січня", – повідомили у службі.

Рятувальники транспортували Грищенка до найближчого населеного пункту, де передали до рук лікарів швидкої допомоги. Наразі чоловіком опікуються медики.

Дружина екстремала Валерія Ландар також підтвердила, що Ігоря знайшли.

Нагадаємо, у гори 34-річний Ігор Грищенко вирушив ще 6 січня з товаришем Віталієм Полтораком. Через погану видимість вони заблукали. Полторака знайшли наступного дня. Пошуки Ігоря тривали. 9 січня йому вдалося на секунди увімкнути телефон, який до того був поза зоною досяжності. Ігор подзвонив товаришу і сказав, що він біля невідомої йому річки, після цього зв'язок обірвався.

Ігор Грищенко - досвідчений гірськолижник і був добре екіпірований, а ще мав при собі запальничку, а для досвідченого туриста це дуже важливо.

ВідеоЗниклий у Карпатах турист знову вийшов на зв'язок

Зниклого в Карпатах Ігоря Грищенка досі не знайшли. У горах лижник загубився ще на Різдво, учора на кілька секунд вийшов на телефонний зв'язок із другом. Повідомив, що стоїть коло річки і сигнал зник. Нині рятувальники змінюють тактику пошукової операції. 

Зниклий у Карпатах турист знову вийшов на зв'язок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції