Рятувати економіку України будуть спецслужби

Лише протягом нинішнього року зусиллями зовнішньої розвідки держава отримала прибуток у 1,8 млрд доларів.

Микола Маломуж
Офіційний сайт Президента України
Голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж
Дані науково-технічної агентурної розвідки можуть стати основою для досягнення українською економікою європейського рівня.

Про це 21 жовтня на прес-конференції в Києві заявив голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж.

"З приводу ефективності використання даних розвідки - треба, щоб це оцінювали фахівці. Однак ці дані могли б стати хорошою основою для попередження криз - економічних, енергетичних, фінансових, для дуже важливих досягнень у сфері нових технологій і виведення економіки на принципово новий технологічний передовий рівень, який був би не нижчим, ніж європейський", - сказав він.

При цьому Маломуж відзначив, що СЗР "надзвичайно ефективно розвиває" агентурний підрозділ. "Ця робота тривала і до нас, проте ми зараз активізували цю роботу. У нас є потужні можливості у регіонах зі складною політичною обстановкою, особливо там, де погрози йдуть від терористичних організацій, центрів, де є наші економічні інтереси, інтереси безпеки", - підкреслив він.

Науково-технічну розвідку керівник СЗР назвав однієї з найкращих у світі. "Ми можемо змагатися з розвідками Європи", - відзначив Маломуж.

Він додав, що всі матеріали розвідки, аналітика у щоденному режимі надходять до президента, прем’єр-міністра, голови Верховної ради та до міністрів за профілями і за пріоритетними темами. "При підготовці усіх візитів президента і прем’єр-міністра готуються з боку спецслужби відповідні матеріали, які успішно використовуються", - пояснив Маломуж.

Водночас він сказав, що СЗР "сприяє тим економічним військово-технічним проектам, які дають колосальний прибуток". За словами Маломужа, лише протягом нинішнього року розвідка сприяла тим проектам, які дали державі 1,8 млрд доларів.

Читайте також:

Рада відмовилася карати спонсорів терористів

У Львові випустили гральні карти з Бандерою і Шухевичем

Мера Боярки затримали за хабарництво

Черновецький відмовився від претензій на посаду президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: