Рятувати киян від пожежі заважають водії та ятки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рятувати киян від пожежі заважають водії та ятки

І без того непросту роботу рятувальників кияни примудряються ще більш ускладнити

Столичним пожежникам доводиться боротися не лише з вогнем.

Рятувальники МНС регулярно наражаються на проблеми нестачі при гасінні полум'я через необачно запаркований на пожежному люці автомобіль. Інший головний біль пожежників – поведінка звичайних водіїв під час руху спецтранспорту до місця виклику та неможливість дістатися до палаючого об'єкта, йдеться в сюжеті ТСН.

Затори, вперті водії та дива недбалості – перші вороги вогнеборців. Припарковані авто, які не дають проїхати, машини, поставлені на пожежні гідранти – все це не просто привід для сварки, а реальна загроза життю потерпілого в надзвичайній ситуації.

"Поки машина об'їде навкруг будинку, знайдеться заїзд, - це все дорогіцінні хвилини, які можуть комусь коштувати життя", - пояснює керівник оперативного реагування МНС в Києві Ігор Шарий.

Проте не лише автовласники ускладнюють життя рятівникам МНС. Хаотично розставлені ятки, засмічена територія чи перегороджений занадто ретельними мешканцями під'їзд до будинку – аби машини не збивали малих дітей – так само створюють проблеми, часом не легші для вирішення, ніж боротьба із стихійним лихом.

Боротися із людським недбальством та невіглаством вогнеборці можуть лише листами до місцевої влади.

Їм би пожежу гасити та до води не дістатись

Їм би пожежу гасити та до води не дістатись
Наступна публікація