Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятував пішохода: священик Московського патріархату пояснив трощу джипом могил у Харкові

На служителя церкви чекає одразу кілька судів.

У Харкові священик Московського патріархату на позашляховику розтрощив з десяток могил. Працівники кладовища запевняють, що панотець був нетверезий, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трощу на відео зафільмували робітники цвинтаря: священик на джипі руйнує колесами могили, а потім хиткою ходою виходить з авто і тільки розводить руками. Коли батюшка зніс перший пам'ятник та зупинився, місцеві робітники зняли клеми з акумулятора його автівки. Поки викликали евакуатор, священик клеми під'єднав і знову почав маневри – зруйнував з десяток могил, а потім утік, покинувши машину. Працівники цвинтаря запевняють, що водій був нетверезим: "Він п’яний був, так. Це коробка автомат, переплутати всього лише дві педалі – назад і гальма. Це дуже важко".

ВідеоУ Харкові священик на позашляховику розтрощив своєю машиною з десяток могил

Служитель церкви Московського патріархату начебто приїхав на цвинтар відспівувати небіжчика, а потім чомусь опинився на машині серед могил. Намагався виїхати, але марно - лише потрощив пам'ятники. Працівники кладовища запевняють - панотець був нетверезий. 

У Харкові священик на позашляховику розтрощив своєю машиною з десяток могил

Від самого ранку на кладовищі збираються перелякані люди. Вони побачили скандальне відео в інтернеті і приїхали перевіряти, чиї могили сплюндрував піп. "Сволота! Хай ховають власних дітей, а потім їздять на могилах", - обурена жінка, котра від хвилювання не спала всю ніч. "Тут перша могила взагалі знесена. Тут брат мій – ось, шматок тільки. Он батько і мати", - показують руйнування рідні похованих. Найбільше людей обурює те, що за кермом був саме священик. Отця Михайла з юрисдикції Української православної церкви Московського патріархату нетверезим бачать часто. "Він завжди їздить угашений, п’яний. Відспівувати приїхав двічі – забував, як звати померлу. Він таке коїть, що мама моя рідна! Це не перший раз", - запевняють очевидці.

У храмі, де служить панотець, сьогодні його не бачили, але кажуть, що він проходить обстеження – мовляв, троща на цвинтарі сталася через стан здоров’я отця Михайла. "Він начебто не знав, куди він потрапив, отямився. Можливо, мікроінсульт. Люди кажуть алкогольне сп’яніння, але доказів прямих і непрямих поки немає", - каже протоієрей Сергій Кіт. Протоієрея Михайла журналісти знайшли не в лікарні, а в управлінні єпархії. У нього своя версія заїзду по могилах – рятував людину. "На цвинтарі, коли перебігала людина, мені довелося повернути і я в’їхав. Щоб утекти від страшної трагедії, мені довелося звернути на могилки", - пояснив отець Михайло Люшуков.

Фотогалерея На Прикарпатті священик пересварився з селянами через унікальний храм зі "шрамами минулого" (11 фото)

Священик обіцяє, що всі завдані збитки відшкодує, пам’ятники поновить, а результатів аналізів на алкоголь не боїться, бо був тверезий. "Я сто відсотків упевнений, що ніяких алкогольних і наркотичних речовин там не буде виявлено", - сказав він. Однак за даними ТСН, батюшка вже попадався нетверезим за кермом. Спочатку він це спростовує, але потім таки визнає – не без гріха: "Ну, було, так, але це вже було давно".

Тоді отець Михайло відбувся лише штрафом - покарання від єпархії не було. Але тепер на нього чекає єпархіальний суд, його планують провести одразу після результатів наркологічної експертизи. Окрім цього, на священика чекає ще й суд мирський. Якщо провину водія за наругу над могилами доведуть, він може змінити рясу на тюремну робу на три роки.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції