Саакашвілі: Чорноморський флот РФ міг збити літак Ющенка

Саакашвілі назвав героїчним вчинком візит президента України до Грузії під час російсько-грузинського військового конфлікту.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі подякував главі української держави Віктору Ющенку за підтримку офіційного Тбілісі під час російсько-грузинського військового конфлікту у 2008 році. Про це він повідомив 19 листопада в Києві, на спільній з Ющенком прес-конференції.

Саакашвілі нагадав, що під час російсько-грузинського конфлікту у 2008 році кораблі Чорноморського флоту РФ вийшли з Севастополя до берегів Грузії.

За словами президента Грузії, тоді Ющенко намагався зупинити ці кораблі, його вимоги ґрунтувались на положеннях угоди про умови перебування ЧФ на території України.

Саакашвілі високо оцінив дії Ющенка, він назвав героїчним вчинком візит президента України до Грузії під час війіськового конфлікту.

"І це, не дивлячись на те, що його літак міг бути збитий з тих же лайнерів Чорноморського флоту Росії", - сказав Саакашвілі.

У свою чергу, Віктор Ющенко висловив надію, що термін перебування Чорноморського флоту РФ у Севастополі не буде продовжено.

"Українська сторона виходить з того, що дотримання існуючих параметрів військової присутності Російської Федерації через Чорноморський флот - це і є параметри, які повинні залишатися до 2017 року", - зауважив президент, додавши, що вони відповідають українським національним інтересам.

Він висловив переконання, що Україна і Росія будуть дотримуватись досягнутих домовленостей, закріплених вищезазначеною угодою.

"І військова присутність (Росії) до дати завершення договору буде знаходитись в рамках сьогоднішніх параметрів", - додав Ющенко.

Читайте також:

Ющенко пообіцяв Саакашвілі всебічну підтримку

Кожен охочий може замовити Ющенка по телефону

Саакашвілі відкриє у Києві нове посольство Грузії

Ющенко не питатиме Москву, з ким торгувати зброєю

ВідеоСаакашвілі: ЧФ РФ міг збити літак Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: