Саакашвілі не підтримає Ющенка на виборах

Президент Грузії запевняє, що його країна не має наміру втручатися у виборчий процес в Україні та не підтримає жодного з кандидатів у президенти.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заперечує заяви деяких українських політиків, що нібито грузинські спостерігачі збираються їхати до України для підтримки на виборах конкретного кандидата в президенти.

"Президент Саакашвілі заявляє, що для Грузії бажана тільки сильна, незалежна і демократична Україна. Що стосується реєстрації грузинських спостерігачів на президентських виборах на Україні, президент Саакашвілі роз'яснює, що в плани Грузії не входить підтримка якого-небудь кандидата в президенти і Грузія ніяк не може втрутитися в майбутні вибори", - заявила в п'ятницю на брифінгу прес-секретар Саакашвілі Манана Манджгаладзе.

При цьому вона відзначила, що про участь у виборах в Україні грузинських спостерігачів були наперед проінформовані всі основні кандидати в президенти України.

"Президент Саакашвілі відзначає, що грузинська сторона готова надати право спостерігати за виборами в Грузії українським спостерігачам без яких-небудь препятствій і обмежень", - сказала Манджгаладзе.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації офіційним міжнародним спостерігачам від Грузії.

Відповідне питання розглядалося на засіданні ЦВК 11 січня.

Читайте також:

У БЮТ занепокоєні відмовою ЦВК реєструвати 2 тисячі грузинських спостерігачів

ЦВК не пустила на вибори в Україну 2 тисячі спостерігачів з Грузії

Ющенко кличе в Україну більше спостерігачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: