Саакашвілі: Мене вважають ненормальним, а Ющенка - біснуватим

Саакашвілі заявив, что в КГБ та ФСБ, лідерів країн, які бажають своїм країнам, незалежності, свободи та добробуту - ненормальні.

Кожен, хто не влаштовує людей із ФСБ, КГБ, вважається ненормальним. Про це заявив президент Грузії Михайло Саакашвілі.

"Мене звинувачують, що я ненормальний, вже з 2004 року, коли я не сподобався комусь у Москві. Зараз у тому ж самому звинувачують президента Білорусії Олександра Лукашенка. Екс-президент України Віктор Ющенко взагалі був біснуватий, і зараз новий лідер, напевно, отримав. У черзі там Молдова - явно з точки зору Росії абсолютно психічно ненормальні люди прийшли до влади", - сказав Саакашвілі.

"І взагалі кожен, хто людей із ФСБ, КГБ не влаштовує, вони всі ненормальні. І взагалі потрібно бути ненормальним, щоб любити свою країну, хотіти їй незалежності, хотіти, щоб вона була в нормальних відносинах з сусідами, хотіти бачити її цільною", - наголосив він.

За словами Саакашвілі, людина, особливо коли це лідер країни, прагне їй добробуту – це психічно ненормальна людина, небезпечна.

"Така людина абсолютно неприйнятна, її треба вішати задньою частиною тіла, як це мені неодноразово обіцяли. Спочатку підвісити, а потім вилікувати", - заявив грузинський президент.

"Я думаю, що це було б смішно, якщо б це не було так сумно. А сумно це від того, що все, що я розповідаю, - це офіційна доктрина найбільшої держави у світі. І, звичайно, це нічого доброго не обіцяє, в першу чергу, жителям цієї держави", - вважає Саакашвілі.

Читайте також:

Опитування: 1% росіян позитивно ставиться до Саакашвілі

Саакашвілі: щодо НАТО є нюанси, але в Європу Україна інтегрується швидко

Саакашвілі створює "антиросійський блок": Україну в ГУАМ замінить Білорусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: