Саакашвілі: сепаратистів у Криму підтримує Кремль

Грузинський президент сумнівається в можливості війни в Криму, проте попереджує, що Крим для Росії є важелем тиску на українську владу.

Михайло Саакашвілі
Офіційний сайт Президента України
Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявляє, що Росія підживлює сепаратизм у Криму для тиску на українське керівництво.

"Ну, те, що це якась кремлівська стратегія, всі готують кримський варіант – це не секрет ні для кого в світі, хто цим цікавиться і кому це, взагалі, кому це небайдуже. І це не секрет для наших друзів в Україні. Ми все це знаємо чудово. Ну, звичайно, те, що якийсь варіант сепаратизму в Криму готується Росією як важіль тиску на будь-яке українське керівництво, яке б не виявилося, це цілком очевидно", - сказав Саакашвілі в інтерв’ю російським ЗМІ.

Відповідаючи на питання про вірогідність війни в Криму, Саакашвілі сказав: "Я думаю, що на цьому етапі у Росії немає технологічної переваги у Збройних силах над українськими Збройними силами, і у них не може бути кількісної переваги, на відміну від того, що було в Грузії – Україна в 10 разів більша, ніж Грузія".

Він висловив надію, що зараз такого розвитку подій не може бути. "Хоча, ми чули активні розмови про швидку модернізацію російських Збройних сил, про закупівлю технологій на Заході. Ну, це все розраховано на те, щоб одержати, зокрема, й технологічну перевагу над Україною, над Польщею, над країнами Балтії, над країнами Південного Кавказу і над країнами Середньої Азії", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, нещодавно у Криму завершився гучний судовий процес над активістами організації "Народний фронт "Севастополь-Крим-Росія", які публічно закликали до зміни території України.

Читайте також:

В Криму пройшла заборонена факельна хода на честь Сталіна

У Сімферополі пройшов "Русский сход"

Трьом сепаратистам із Донецька загрожує до 5 років в'язниці

Суд Севастополя розігнав радикальну організацію "Слов'яни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: